Týden hokeje také v Kadani - PressKadaň

PressKadaň
PressKadaň
Přejít na obsah
  
  
Na kadaňském zimním stadionu se ve čtvrtek 24. listopadu uskutečnila tradiční akce, která má za cíl propagovat lední hokej a nadchnout pro něj další děti. Více nám k tomu řekl šéftrenér mládeže Roland Wágner SK Kadaň.: „V rámci akce Týden hokeje proběhl již pojedenácté nábor s heslem ,,Pojď hrát hokej. Celkem se nám přihlásilo 14 dětí. Akce se zúčastnili též hokejisté SK Kadaň 3. a 4. třídy, kteří předvedli  modelové utkáním v minihokeji. V prostorách VIP proběhla prezentace, která představila lední hokej a klub SK Kadaň. Program na ledě trval něco přes hodinu a děti si jej náramně užily. Mladí talenti si vyzkoušeli základy bruslení, střílení na branku a spousty drobných her. Celá akce byla zakončena společným focením,“ dodal Wágner.  
Ten, kdo to v uvedený den na zimní stadion nestihl nemusí zoufat, jak nám potvrdil šéftrenér mládeže, nábor do oddílu probíhá stále. „Nábory v Kadani probíhají pravidelně každou středu od 18.00,  čtvrtek od 17.00 a o víkendu v sobotu a neděli od 8.30 hodin“, upřesnil Roland Wágner.  Doporučuje příchod na zimní stadion cca 30 minut před začátkem tréninku přípravky. Více informací naleznou zájemci na www.skkadan.cz.  
Kdo chce s ledním hokejem začít, nejlépe ve věku 4-8 let, může se přímo obrátit na trenéry mládeže:
Šéftrenér mládeže: Roland Wágner, tel.: 777 805 290, email: rolandwagner@seznam.cz, trenér přípravky: Štefan Jindřich, tel.: 722 678 011, email: stefanjindrich@seznam.cz.
Video z akce najdete zde...

Foto: Václav Vlasák

Created with WebSite X5 a Vahar (c) 2022
Návrat na obsah