Kati Kadaň – Prague Tigers - PressKadaň

PressKadaň
PressKadaň
Přejít na obsah

FBC DDM Kati Kadaň – Prague Tigers 15:14p (6:4, 5:3, 3:7, 1:0).  Kati Kadaň – Prague Tigers  11:12p (5:1, 1:7, 5:3, 0:1). V sobotu 26. a v neděli 27. března se ve sportovní hale v Kadani odehrály dva zápasy florbalového play-up divize A mužů. Domácí pokaždé začali výborně. V sobotu vedli po dvou třetinách 11:7.  Soupeř ale v  poslední třetině začal stav obracet. Jen pár vteřin před koncem se domácím podařilo vyrovnat a vynutit si prodloužení a v něm rozhodli o vítězství. Aplaudovali jim zaplněná sportovní hala. Kati výborně začali i v neděli. Od vítězství (a postupu) byli je dělilo jen několik desítek vteřin. Tentokrát si ale prodloužení vynutili hosté a v něm byli úspěšnější.  Stav série je tak  2:2.  Rozhodující zápas se hraje 2. dubna v Praze.