Dopravní soutěž mladých cyklistů - PressKadaň

PressKadaň
PressKadaň
Přejít na obsah
Po dvouleté odmlce opět mohlo proběhnout okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů, které se uskutečnilo na dopravním hřišti v Kadani. Devět desítek účastníků bylo rozděleno do dvou věkových kategorií. Na všechny soutěžící čekala jízda zručnosti, test z předpisů o provozu na pozemních komunikacích, jízda po dětském dopravním hřišti podle předpisů a poskytování první pomoci.
Je potěšující, jak si vedli naši zástupci. Opět nás skvěle reprezentovala ZŠ Chomutovská Kadaň,
která vybojovala prvenství ve starší věkové kategorii.  Družstvo zvítězilo ve složení: Lukáš Drda, Hana Žáková, Jana Döringová a Kevin Nguyen. Připomínáme, že ve stejném složení zvítězil tento tým před nucenou „covidovou“ přestávkou, i když tenkrát v mladší kategorii. I v té se ale Kadaň radovala z vítězství. Postaralo se o to družstvo ZŠ Kadaň Školní ve složení:  Michaela Krejčová, Lubomír Lippmann, Adéla Lippmannová a Samuel Růžička. Obě družstva postoupila do krajského kola, které se koná v květnu v Ústí nad Labem.
Jiří Pazdera, vedoucí odboru dopravy MěÚ Kadaň bych chtěl tímto za organizátory poděkovat všem soutěžícím za účast a velký dík patří těm, kteří se podíleli na organizaci soutěže.  
  
   

                                                                                                                                                                                                         Text a foto: Václav Vlasák
Created with WebSite X5 a Vahar (c) 2022
Návrat na obsah